Як купити на сайті через карту "Пакунок малюка"?

  • На вашій карті "Пакунок малюка" повинна бути сума в розмірі бажаної покупки.
  • При оформленні замовлення просто повідомте оператору, що Ви бажаєте оплатити покупку "Картою малюка" і Вас детально проконсультують

Обов'язково перед проведенням покупки уточніть у менеджера наявність товарної позиції на складі!

Що таке "Пакунок малюка" в Україні?

"Пакунок малюка" або бебі-бокс - так в Україні називається безповоротна допомога батькам новонароджених дітей від держави з 2018 року. Спочатку ця чудова ідея була коробочку з набором речей, які знадобляться дитині і його мамі в перші місяці життя. Склад бебі-боксу весь час трансформувався, кожні кілька місяців його міняли, додаючи або прибираючи якісь позиції.

Однак, багато батьків були незадоволені тим, що немає ніякої можливості впливати на вміст коробки. У сім'ях, де є старші діти, багато речей з бебі-боксу були просто не потрібні. Крім того, затримки з видачею приводили до того, що до моменту отримання дитина вже виростав з більшої частини одягу. І ось, з першого вересня 2020 року почав працювати новий механізм видачі допомоги новонародженим - тепер є можливість отримання одноразової виплати в розмірі 5000 грн на спеціальну соціальну карту "Пакунок Малюка".

Що входить в "Пакунок малюка"?

Можливість отримання грошей зовсім не означає, що кошти дозволено витратити на задоволення чи розваги. Існує певний перелік магазинів-партнерів і аптек, які уклали з Міністерством соцполітики договору про можливості реалізувати проект "Монетизація одноразової натуральної допомоги". На картку Приват банка з соціальними грошима купуються тільки ті речі, які необхідні дитині і його матері. Отже, список товарів, дозволених до покупки за соціальною програмою Пакунок малюка 2020:

● Дитячі одяг, взуття та аксесуари. Боді, комбінезони, чоловічки, носочки і чепчики - молоді батьки можуть самостійно вибрати ті речі, які їм потрібні, розмір, забарвлення і матеріал. Або не купувати одяг взагалі, в разі якщо є запас від старших дітей або подаровані речі від родичів.

● Товари для дітей. Дитяча суміш для харчування, підгузники, дитяча вода, серветки, іграшки або навіть автокрісло - деякі позиції точно не могли б бути реалізовані в стандартному бебі-боксі.

● Товари для здоров'я та краси. Все по догляду за дитиною, будь то ножиці з тупими наконечниками, гель для купання або крем під підгузник - батьки самі вивчають склад товару й відкликання на нього, щоб купити саме те, що підходить їх дитині. Адже будь-яка алергія або шкірна реакція у крихітного людини вимагає специфічних засобів, які не враховуються в стандартному пакеті малюка. Про здоров'я мами теж забувати не варто: товари післяпологовий гігієни, лактаційний вкладиші або крем з ланоліном - кожна підбере те, що важливо для її комфорту.

● Товари для дому. Дитячі килимки для повзання, наматрацники або комплекти білизни, ковдри і рушники - ось приблизний перелік товарів, пропонованих до покупки.

Як отримати бебі-бокс в Україні?

Щоб вчасно отримати пакет новонародженого, потрібно зробити кілька простих дій:

● Насамперед необхідно оформити спеціальний рахунок в Приват банку.

● Потім необхідно звернутися до місцевого відділу з питань соціального захисту населення, виконавчий орган територіальної громади (за місцем проживання). При собі необхідно мати заяву на отримання допомоги та наступні документи: копію свідоцтва про народження дитини; довідку з пологового будинку про те, що батьками не було отримано пакет малюка; документи батьків або опікунів (паспорт та ІПН).

● Потім потрібно трохи почекати.

 

Коли дають бебі-бокс 2020?

У органів соцзахисту є 5 робочих днів для перевірки наданих даних. Якщо всі документи в порядку, виплату нараховують протягом доби.

Звернутися за покладеної матеріальної компенсацією можна протягом 12 місяців після народження дитини.

Витратити виділені державою гроші також необхідно протягом року з моменту отримання.

Хто не отримає Пакунок малюка?

В отриманні матеріальної компенсації буде відмовлено:

● Сім'ям, які в 2020 році встигли отримати бебі-бокси у вигляді коробки з готовим наповненням. В основному, це стосується дрібних міст, де залишався попередній запас подарункових боксів. У великих містах, таких як Київ, Харків, Одеса, вже з жовтня 2020 року розпочали виплачувати грошові компенсації новоспеченим батькам.

● Батькам, які відмовилися від новонародженої дитини, або в разі, коли немовля померло при народженні.

● Також гроші не будуть виплачуватися тим батькам, які перебувають у в'язниці.

Так що ж таке бебі-бокси зараз, в їх оновленому грошовому вигляді? Комфорт або зайва тяганина? Це, звичайно, вирішувати самим батькам. Але ідея заохочення сімей, в нелегкий період народження нового життя, гідна всілякої поваги і процвітання.